Jei norite grąžinti ar pakeisti prekes, susisiekite el. paštu info@gobabytiger.com.

1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

1.1. Jums netikusias prekes galite grąžinti ar pakeisti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos.

1.2. Kai užsakymas yra paimtas „Omniva“ paštomate, prekės grąžinimas arba keitimas vyksta tik per „Omniva“ paštomatą. Dėl kitų grąžinimo būdų rašykite el. paštu info@gobabytiger.com. Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

1.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tokios pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę, būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo kopiją).

1.4 Grąžinant kokybišką prekę, pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

1.5. Gavęs grąžintą nekokybišką prekę, pardavėjas įsipareigoja pakeisti ją analogiška preke arba grąžinti pirkėjui pinigus.

1.6. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę, pirkėjas tai gali padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos, informuodamas apie tai pardavėją el. paštu ir pridėdamas nekokybiškos prekės ir (arba) siuntinio nuotraukas arba vaizdinę medžiagą.

1.7. Grąžinama nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę, būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

1.8. Pardavėjas turi teisę nepriimti pirkėjo grąžinamų prekių, jei pirkėjas nesilaiko šių sąlygų 1.3. ir 1.7. punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

1.9. Jeigu už prekę pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tuomet kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta) yra grąžinami. Jeigu dovanų kuponas yra sugadintas, t. y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, trūksta jo dalies arba jis yra kitaip pažeistas, arba nesimato dovanų kupono numerio, prisegto kvito ar įsigijimo datos, tuomet tokiu dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir (arba) paslaugas nebegalima. Toks dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.

1.10. Jeigu pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

2. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

2.1. Negrąžinamų prekių arba prekių, kurių grąžinimas gali būti vykdomas tik pardavėjui sutikus, sąrašą galite rasti 2012 m. kovo 15 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymo Nr. 4–243 (Žin., 2012, Nr. 34–1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ 17 punkte.

(...)

– pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius;

– siūtus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius marškinius, naktinius marškinius, pižamas ir panašius dirbinius;

(...)

2.2. Šios prekių grąžinimo taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais.

2.3. Šioms taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

2.4. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.